Всеукраїнський онлайн конкурс «Відун»

Джура. Фото ілюстративне

Шановні колеги, учнівська молодь! 23 травня 2020 року Український державний центр національно-патріотичного виховання краєзнавства, туризму та екскурсій проводиться Всеукраїнський онлайн конкурс «Відун».

До участі у Конкурсі запрошуються рої Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» «Джура» старшої вікової групи (15-17 років).  Рої середньої вікової групи (11-14 років) можуть брати участь у заході поза конкурсом.

У підготовці до питань Конкурсу будуть використані навчальні програми з історії України для закладів загальної середньої освіти.

Для участі у Конкурсі роям-учасникам необхідно до  22 травня 2020 року зареєструватися за посиланням  https://forms.gle/HecG8GY7zUdWTLz6A  та отримати код доступу до класруму «Джура-2020» (конкурс Відун) на сервісі Google Classroom.

Конкурс триматиме з 10 години 00 хвилин 23 травня 2020 року до 17 години 59 хвилин 23 травня 2020 року за допомогою платформи для тестування Classtime (не потребує реєстрації, посилання буде опубліковано у класрумі). Переможці та призери Конкурсу будуть нагороджені дипломами УДЦНПВ.

Залишити відповідь