Всесвітній день велосипедистів

Участь вихованців гуртка “Велосипедний туризм” у велопробігу до дня визволення Херсону, березень 2019 рік

3 червня – Всесвітній день велосипедистів!

У наш час важко уявити вулиці міст і сіл без велосипедистів. Велосипед – доступний засіб пересування, який дозволяє швидко пересуватися малі та середні відстані, а також на великі якщо господар транспортного засобу підготовлений фізично!

12 квітня 2018 року вийшла резолюція ООН про заснування дня велосипедистів. Ініціатором заснування свята став польський соціолог Лешек Сібільський. Пан Сібільський спеціалізується на таких темах, як сім’я, глобальна бідність, зміни клімату та спорт як інструмент соціальної інтеграції.

Населення провідних країн світу стрімко пересідає на велосипеди, рятуючи навколишнє середовище та власне здоров’я. Найбільша кількість велосипедистів – більше 90% населення – у Нідерландах. В місті Амстердам побудовано понад 400 кілометрів велодоріжок!

На другому місці – Данія, в якій понад 80% людей мають двоколісний транспорт. Далі йде Німеччина, де велосипеди використовує понад 75% населення.

Прикро, але Україну поки що не можна назвати «велосипедною країною», проте статистика показує, що щороку популярність двоколісного транспорту зростає.

Для популяризації велосипедів пропонуємо підбірку матеріалів Центру з велосипедної тематики:

Правила дорожнього руху

Невідкладна медична допомога

Програма гуртка “Велосипедний туризм”

Обертаючи педалі . Робота для обласного заочного творчого конкурс «Подорожуємо, пізнаємо, відкриваємо». Автор Петров Юрій Сергійович, м. Нова Каховка.

У підготовці посту використані матеріали УДЦНПВ

Залишити відповідь