Валерій Плохенко

Історія позашкільної освіти має багато славних людей, які багато років свого життя віддали дітям та позашкільній освіті.

Знайомтесь: Плохенко Валерій Сергійович.

Народився: 3 лютого 1960 року у Бериславі.

Освіта: навчався у херсонських школах №4, №29. У 1983 році закінчив Херсонський педагогічний інститут ім. Н. Крупської (нині – Херсонський державний університет).

Спортивні звання: майстер спорту, суддя національної категорії зі спортивного орієнтування.

Цікавість до туризму виникла під впливом старших братів. Геннадій та Віктор Плохенки займалися туризмом, ходили в серйозні походи, серед яких походи 6-ї категорії складності на Памір та Тянь-Шань.

Валерій Плохенко почав навчатися у патріарха херсонського туризму Штерна Олега Мойсейовича. Займався у гуртку Центру «Пішохідний туризм» протягом 1976 – 1977 рр.

Після закінчення інституту та служби в армії, починає працювати керівником гуртків у Херсонському будинку дітей на юнацтва, де працює й до нині.

За час педагогічної діяльності Валерій Сергійович виховав 2 МСМК, 14 МС з туризму та спортивного орієнтування. Багато його вихованців і нині плідно працюють в позашкіллі, продовжуючи славні традиції вчителя.

Валерій Плохенко засновник справжньої туристської династії!

Дружина – Титаренко Людмила Андріївна, кандидат в майстри спорту зі спортивного орієнтування, протягом багатьох років працювала керівником гуртків, зараз методист Центру.

Дочка – Вікторія, майстер спорту міжнародного класу зі спортивного орієнтування, працює в комунальному закладі “Центр туризм та краєзнавства учнівської молоді” Святошинського району м. Київ.

Син – Андрій, майстер спорту з туризму, протягом багатьох років працював на посаді керівника гуртків Центру.

Бажаємо Валерію Сергійовичу наснаги та подальших успіхів на ниві дитячого туризму та спортивного орієнтування!

Більше інформації тут

Залишити відповідь