Турнір 2020

22–23 лютого 2020 року педагоги КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провели IV обласний турнір з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків військово-патріотичного напряму «Гартуй, джура, козацьку силу волі». Вже традиційно Турнір радо приймала загальноосвітня школи №6 Новокаховської міської ради.

Зросла кількість учасників Турніру та розширилась його географія. Цього року у заході взяли участь 26 команд з 20 адміністративно-територіальних одиниць області (280 вихованців гуртків військово-патріотичного напряму).

Діти були в захваті від самого початку. Учасникам сподобалася фотовиставка до Дня Соборності України «Ми – це Україна», організована працівниками Центру.

На відкриття Турніру завітало багато гостей. Крім адміністрації Центру та школи, приємно було чути вітальні слова начальника управління у справах ветеранів і внутрішньо переміщених осіб Херсонської обласної державної адміністрації Черемісіна Руслана Вікторовича, спеціаліста відділу освіти Новокаховської міської ради Забейди Марини Валеріївни, заступника командира з морально-психологічного забезпечення військової частини А2407 Федюніна Олександра Олександровича, голови громадського формування «Ніхто крім нас» Агаєва Руслана Аскеровича.

Програма Турніру, як завжди, була насиченою та цікавою. Вкотре, урочисте відкриття почалося з виносу Державного Прапору України. Під звуки Маршу Нової Армії кращі гуртківці області з бездоганною виправкою пронесли парадним кроком синьо-жовтий стяг. Всі присутні співали Державний Гімн України.

Хлопці і дівчата спритно вправлялись у збиранні та розбиранні Автомата Калашникова. Дану локацію забезпечили військовослужбовці в/ч А1836 за що їм велика дяка.

Команди боролись за перехідний кубок Турніру у групах А і Б, п’ятьох видах змагань та конкурсів: «Влучний стрілець», «Впоряд», «Смуга перешкод», «Комплексна силова вправа», «Перетягування линви». Помітно виріс загальний рівень підготовки учасників.

У багатьох видах переможців та переможених розділяли лічені бали та секунди. Фізична підготовка, майстерність стройових вправ, точність стрільби, техніка перетягування линви вразила суддів та глядачів змагань. Діти показали високі особисті результати та виявили справжню волю до перемоги. За підсумками Турніру переможцем став рій «Нова Варта» Новотроїцької ЗОШ I-III ступенів №1 Новотроїцької районної ради.

Якою приємною несподіванкою було оголошення про те, що переможці і призери Турніру нагороджені поїздкою Шевченківськими місцями до Черкащини від голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва. Отримали переможці і солодкі призи від ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат», нагороди Херсонської обласної організації ТСО, громадського формування «Ніхто крім нас», медалі, кубки, грамоти та дипломи Центру.

Підсумковий протокол

Фотозвіт

4 коментарі до “Турнір 2020”

  1. Здоровий спосіб життя – це не тільки модно, але й пресижно та корисно. Висловлюю Вам вдячність за підготовку та проведення турніру, пропагування військово – патріотичного виховання серед молоді.
    Ви виховуюте майбутніх патріотів!

Залишити відповідь