Семінар -практикум педпрацівників

Семінар -практикум «Актуальні проблеми розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства в області».

З 18 по 20 жовтня комунальним закладом «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради в рамках обласного семінару-практикуму «Актуальні проблеми розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства в області», були проведені туристсько-краєзнавчі змагання працівників закладів освіти.
Звання кращих педагогів – туристів, краєзнавців виборювали 10 команд з Голопристанського, Нижньосірогозького, Каховського, Олешківського, Білозерського районів області, а також Іванівської, Хрестівської об’єднаних територіальних громад, Каланчацької селищної ради, міст Херсона та Каховки.
Працівники Центру для педагогів Херсонщини підготували цікаву та насичену програму. Протягом трьох днів вчителі змагалися у наступних видах змагань: “Естафета з видів туризму”, “Туристсько-краєзнавчий маршрут” та «Командна смуга перешкод». До конкурсної програми були включені наступні види: творчий конкурс “Візитівка команди” та “Туристсько-краєзнавча вікторина, присвячена 40-річчю з дня започаткування Всесвітнього Дня туризму”.
За результатами трьох видів змагань впевнену перемогу отримала команда міста Херсона.
Жорстка боротьба розгорнулась між командами за ІІ місце, адже до фінішу змагань команди Голопристанського та Каховського районів прийшли з однаковою кількістю балів. Але за рахунок більш впевненого виступу голопристанців у туристсько-краєзнавчому маршруті ця команда виборола срібло, а Каховський район обійняв ІІІ місце.
У конкурсній програмі вчителі демонстрували свої творчі здібності та знання з краєзнавства. В конкурсі «Візитівка команди», який проводився у формі творчої презентації, сценічної вистави команда представляла свій район (місто, ОТГ), включивши до сценарію елементи, пов’язані з природою та історією рідного краю. Всі команди творчо підійшли до поставленої задачі та гідно представили себе і свій населений пункт. Кращими стали команди Нижньосірогозького району та міста Херсон і розділили між собою другу сходинку, а команди Голопристанського, Білозерського та Каховського районів обійняли відповідно ІІІ сходинку.
Призові місця у конкурсі «Краєзнавча вікторина, присвячена 40-річчю з дня започаткування Всесвітнього Дня туризму» вибороли команди Голопристанського району – І місце, м. Херсон – ІІ місце, Нижньосірогозький район та Хрестівська ОТГ – ІІІ місце.

Вітаємо переможців та призерів змагань !!!!

Залишити відповідь