Семінар-практикум керівників музеїв 2019

27 листопада 2019 року в КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради пройшов обласний семінар-практикум керівників музеїв при закладах освіти «Інноваційні підходи у діяльності музею при закладі освіти».

Цього року, семінар зібрав 35 учасників з міст, районів, ОТГ Херсонської області. Програма семінару була дуже насиченою і складалась з двох частин. У перший частині семінару учасники в стінах КЗ ЦТКТУМ ХОР обговорювали стан та перспективи розвитку мережі музеїв при закладах освіти Херсонщини, місце шкільних музеїв в системі охорони пам’яток історії та культури; ділились власним досвідом про роботу музею в сучасному освітньому простору.

У другій частині семінар продовжився в науково-літературного та науково-природничому відділах Херсонського обласного краєзнавчому музеї. Працівники краєзнавчого музею поділились інноваційними формами музейної педагогіки, показали сучасні форми інтерактивних екскурсій та презентували проект «Аудіогід у Музеї природи».

Залишити відповідь