Поїзд дружби

Сюжет Суспільне Херсон про участь вихованців КЗ ЦТКТУМ ХОР у проекті “Поїзд дружби”

47 вихованців гуртків КЗ “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради, переможців обласних та Всеукраїнських змагань з туризму та військово-спортивного напряму стали учасниками проєкту “Поїзд дружби”.

Як зазначив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв, “проєкт «Поїзд дружби» започаткували завдяки співпраці Херсонської та Черкаської обласних держадміністрацій:

“Ми відправляємо 47 найкращих представників різних шкіл Херсонщини до Черкащини. Це проєкт “Поїзд дружби”, яким ми зшиваємо Україну. Ідея виникла під час мого робочого візиту на Черкащину. На ці Шевченківські дні ми відправляємо діточок із Херсонщини і чекаємо з Черкащини так само дітей на літні канікули”.

Гуртківці відвідують екскурсії меморіальним комплексом Національного заповідника “Батьківщина Тараса Шевченка”, більше дізнаються про його життєвий та творчий шлях.

Розказує учасниця проєкту Анастасія Бабенко:

“Для мене це дуже цікавий досвід, бо на Черкащині я ще жодного разу не була і побачити місця, де був сам Тарас Шевченко – дуже цікаво”.

Вікторія Богуславець учасниця проєкту “Поїзд дружби”:

“Мої очікування теж побачити нові місця, адже я ніколи не була на Черкащині. Ми із самого дитинства вивчаємо творчість Тараса Шевченка, адже наша школа носить його ім’я, тому ми повинні побувати на Черкащині”.

Джерело

Залишити відповідь