Покровський гарт 2019

Третій рік поспіль комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проводить відкритий військово-спортивний вишкіл учнівської молоді Херсонщини «Покровський гарт» присвячений до Дня Захисника України, Дня Українського козацтва, Дня створення Української Повстанської Армії та Покрови Пресвятої Богородиці.

Цьогорічний Вишкіл проходив 11–14 жовтня 2019 року на базі позашкільного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Старт” Берисласької районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ім. В. К. Сергеєва на місце пов’язаного з першою письмовою згадкою про бойову звитягу Українського Козацтва.

10 команд (більше 120 учасників) з районів, міст та ОТГ області протягом чотирьох проходили таборовий, військовий, туристсько-спортивний та інтелектуальний Вишколи. Також, команди змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки, проходженні воєнізованої смуги перешкод, перетягуванні линви та конкурсах «Відун» і «В колі друзів».

Крім, навчальної та змагальної частини. Насиченою та цікавою була розважальна програма. Приємний музичний супровід під час заходу, запальна «Етнодискотека» та інтелектуальна гра «Брейн-ринг» створили приємну атмосфера Вишколу.

Дуже порадувала природа. Протягом всіх днів стояла тепла та сонячна погода, що дозволила з комфортом проходити Вишколи, із задоволенням спати в палатках і максимально викладатись під час змагань та конкурсів.

Вітаємо всіх учасників Вишколу З Дня Захисника України, Дня Українського козацтва, Дня створення Української Повстанської Армії та Покрови Пресвятої Богородиці та бажаємо щастя, козацького здоров’я, невичерпної енергії!

КЗ ЦТКТУМ ХОР висловлює подяку всім хто долучився до
організації та проведення Вишколу.

Особливо:

Бериславській районній державній адміністрації

Відділу освіти, молоді та спорту Бериславської районної ради

Бериславському районному будинку культури ім. Т. Г. Шевченка

Херсонському Кошу Українського козацтва

Залишити відповідь