Пізнай себе, свій рід, свій нарід

З 26 по 28 лютого 2020 року в місті Харків відбулася ХІV Всеукраїнська філософська історико – краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», в якій взяла участь делегація Херсонської області, яка складалася з 8 учасників, вихованців комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувачів освіти з Каховського, Великолепетиського районів та територіальної громади Асканія Нова.
Всього в конференції взяла участь учнівська молодь із 17 областей України та м. Київ (265 учасників) – це юні краєзнавці-дослідники життя та творчості мандрівного філософа Г.Сковороди, глобальних проблем людства, духовних скарбів рідного краю.
Програмою конференції була передбачена робота 6 секцій, засідання яких проходило в Харківському Національному університеті імені В.Н. Каразіна, в 4 з них: «Глобальні проблеми сучасності», «Етнографія рідного краю», «Духовні скарби мого краю» та «Г.С. Сковорода: життя, творчість, погляди» представники Херсонської області захищали свої роботи.
По завершенню роботи секцій, для всіх учасників конференції провели оглядову екскурсію містом Харків.
Другий день конференції проходив в селі Пархомівка, що за 100 кілометрів від Харкова, в пархо́мівському істо́рико – художньому музеї, який має унікальну колекцією творів мистецтва. Серед експонатів – картини всесвітньо відомих митців Пабло Пікассо, Каміля Піссарро, Казимира Малевича, Василя Кандинського, Тараса Шевченка та інших.
Ми побували в Пархомівці та з’ясували, як зі шкільного хобі сільському музею вдалося перетворитися на Лувр у мініатюрі.
Доповіді всіх учасників конференції були надруковані в збірці тез науково-дослідницьких робіт «ХІV Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» та вручені кожному учаснику.
Дякуємо КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради за чудову проведену конференцію та насичену програму заходу.

Залишити відповідь