Нагородження переможців

переможців зимової серії гри брейн-ринг, вихованці гуртка “Джура” Центру, учні ХЗНВК №11

Дистанційна освіта має багато переваг. Останній рік КЗ ЦТКТУМ ХОР проводить багато занять та масових заходів у дистанційній формі. Педагоги і гуртківці Центру вже призвичаїлись до роботи у форматі відео конференції. Інтелектуальні конкурси, вікторини, брейн-ринги Центру, якщо не повністю замінюють очні варіанті подібних заходів, проте певною мірою мають свій шарм та викликають захоплення їх учасників.

28 січня 2021 року КЗ ЦТКТУМ ХОР провів зимову серію інтелектуальної гри брейн-ринг «Карантинна січ 2.0», присвячену до Дня соборності України.

У грі взяла участь 21 команда вихованців гуртків Центру. Переможцем гри стали джури, учні ХЗНВК №11 (керівник Семенов Сергій Миколайович). «Семенівці» тривалий час були фаворитами всіх інтелектуальних «батлів» Центру, проте завжди зупинялися за крок до перемоги. І от на 5-й рік, після тривалого часу перемога прийшла і до гуртка Центру при ХЗНВК №11.

Сьогодні, 03 лютого 2021 року відбулося урочисте нагородження переможців гри. Діти вже підзабули, що таке публічна радість перемоги, і трохи ніяковіли під час фотозйомки! Тому ми дуже раді привітати наших гуртківців із перемогою у зимовій серії гри!

Ще раз вітаємо переможців та учасників гри! Бажаємо завжди бути переможцями у грі життя!

Підсумковий наказ гри

Залишити відповідь