Львівські канікули

З 29 жовтня по 2 листопада 2019 року вихованці гуртка “Юні екскурсоводи” КЗ “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради, який працює на базі ОЗ НВК Асканія-Нова – гімназія здійснили незабутню екскурсію у місто Львів.
У вихованців була цікава і насичена програма. Діти прогулялися мальовничими вуличками міста Львова: площа Ринок, Ратуша, Пасаж Андреоллі, Краківська, Староєврейська, Вірменська, Театральна, відвідали палац Потоцьких та аптеку-музей “Під Чорним Орлом”.
Познайомилися з Львівськими храмами: костел домініканців, Латинська катедра, костел єзуїтів, церква Преображення Господнього, Вірменський собор та музеями народної архітектури та побуту, скла, історії релігії
З захопленням знайомилися з театром опери та балету ім. С. Крушельницької, прослухали концерт органної музики та переглянули фільм “Захар Беркут”.
Під час перебування у місті Львів діти познайомилися з пам’ятниками видатним людям та їх вкладом у розвиток держави та міста: Тараса Шевченка, Івана Підкови, Данила Галицького, Адама Міцкевича, Никифора Дровняка, Івана Федорова.

Сповнені незабутніх вражень діти повернулися до дому!

Залишити відповідь