Курси слухачів ХАНО 2021

працівники Центру проводять онлайн заняття

22 січня 2021 року комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів заняття для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого і еколого-натуралістичного профілів, слухачів курсів підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти.

Заняття вперше були проведено онлайн за допомогою платформи Zoom. Під час занять слухачі були ознайомлені із системою туристсько-краєзнавчої діяльності, формами туристсько-краєзнавчої роботи, організацією масових заходів Центру. Значну цікавість у слухачів викликала сучасні інформаційні технології у діяльності Центру: робота сайту, сторінки в соціальних мережах.

Багато уваги було приділено організації дистанційного навчання, що є дуже актуальним під час карантинних обмежень. Слухачі курсів ознайомились із особливостями створення і проведення онлайн тестів та вікторин за допомогою сервісу Google Forms. На закріплення матеріалів слухачі курсів прийняли участь у онлайн вікторині, присвяченій до Дня соборності України.

Залишити відповідь