Краєзнавча осінь

16 листопада 2019 року комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів вже традиційну осінню серію інтелектуальної гри брейн-ринг «Краєзнавча осінь» серед вихованців гуртків Центру.

Цей брейн-ринг став історичним для КЗ ЦТКТУМ ХОР, так як вперше в історії Центру захід транслювався онлайн, який можна було бачити на каналі Центру в YouTube.

8 команд (80 учасників) з м. Херсон, Білозерського, Скадовського районів, Великокопанівської та Ювілейнівської ОТГ змагались за титул найрозумніших гуртківців Центру та перехідний кубок «Сову».

Учасники показали високий рівень знань та умінь інтелектуальної гри. У перервах між напруженими поєдинками радували своїм прекрасним співом Кохановська Анна і Аліпова Юліана – багаторазові переможниці міжнародних та всеукраїнських вокальних конкурсів та фестивалів, учениці дитячої музичної школи №1 м. Херсон.

За підсумками, чемпіонами стала команда гуртка «Джура» Центру, учні Чорнобаївської санаторної школи-інтернат (керівник Хортюк Геннадій Віталійович).

Всі учасники Гри отримали запашні круасани, а переможці та призери були нагороджені смачними тортами, які вже котрий раз люб’язно надає ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» за що їм велика подяка!

Залишити відповідь