Конференція в Святогірську

На фото Микита Сліпченко, учасник онлайн конференції  у м.Святогірськ.

27 – 29 листопада 2020 року у м.Святогірськ Донецької області у онлайн форматі відбулась Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття».

Організували та провели конференцію Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді та Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

В конференції прийняли активну участь учні Генічеського та Новотроїцького районів, вихованці КЗ «ЦТКТУМ» ХОР.  Так, учень Генічеської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Микита Сліпченко ( керівник Подзолкова Анжела Анатоліївна) виступив у секції «Історія Південно –  Східна Україна в ХХ на початку ХХІ століття».

Він презентував свою пошукову роботу «Незламний», присвячену українським політв’язням та, зокрема нашому земляку Бекірову  Едему, єдиному кримському татарину, якого звільнили з російського полону в межах обміну між Україною та  Росією у форматі «35 на 35».

Декілька робіт на конференцію представили юні пошуковці Новотроїцького району.

На фото Микита Сліпченко та його науковий керівник  Подзолкова Анжела Анатоліївна

У секції «Південно-Східна Україна в добу Української революції 1917-1921 років» з цікавою роботою « Нестор Махно – поет чи злочинець» виступила учениця Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Байрачна Вікторія (керівник Виселко Олена Борисівна). ).

З роботою «Кургани – велетні Херсонщини»секцію«Історія та археологія Південно-Східної України з найдавніших часів до початку ХХ ст.» представила учениця Отрадівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бульба Дарина (керівник Горобець Артем Якович).

У секції «Екотуристичний та природно-рекреаційний потенціал регіонів України» знову відзначились вихованці Отрадівської школи.

Пошукову роботу «Моя подорож історичним маршрутом» захищав Тютюник Іван (керівник Горобець Артем Якович).

В роботі секції «Культура та етнографія України» взяв участь вихованець гуртка «Юні екскурсоводи» КЗ ЦТКТУМ Херсонської обласної ради, здобувач освіти ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Олексій Кулначов (керівник Ташкевич Л.Л.), який розповів про традиції, побут та звичаї чабанів Таврійського краю.

Поки що ми не знаємо результатів, проте всім херсонцям – учасникам конференції та їхнім керівникам бажаємо натхнення та успіхів у подальших пошукових дослідженнях!

Методист Центру Кульчицький О.Є.

Залишити відповідь