Карантин продовжено

Маска та перчатки. Фото ілюстративне

Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня , повідомляє Урядовий портал.

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень через зростання кількості хворих до 31 липня 2020 року.

Це рішення Уряд ухвалив на засіданні 17 червня та внес зміни у низку актів Кабінету Міністрів, якими були раніше встановлені карантинні обмеження. 

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що за сім останніх днів на коронавірус в Україні захворіли 4853 людей, що є найбільшим показником за весь час пандемії в Україні. 

Також очільник повідомив, що сьогодні Уряд займається зміну графіків початку роботи в окремих сферах і галузях. «Це робиться, щоб розтягнути в часі години пік, коли маси людей в один час рухаються на роботу і завантажують громадський транспорт. Таким шляхом рухалися деякі країни Європи, в Україні також години початку роботи тепер будуть розтягнуті від 8 до 10 ранку і пізніших годин», – пояснив Денис Шмигаль.

Також, Уряд чітко фіксує ті заборони, які діють впродовж карантину. Наприклад, вимога ходити у масці у приміщеннях, або обмеження щодо кількості пасажирів у транспорті. «Уряд розуміє – аби такого вимагати, людям потрібно створити умови за яких вони зможуть дотримуватись карантинних обмежень”, повідомив Денис Шмигаль.

Більш детальніше про продовження карантинних обмежень читайте інформацію на сайті Урядовий портал.

Залишити відповідь