Калейдоскоп асканійської природи

Вихованці гуртка “Юні екскурсоводи” КЗ ЦТКТУМ ХОР, учні 10-А класу ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія були запрошені на презентацію наукового видання “Калейдоскоп асканійської природи”, яке підготовлене до друку директором Біосферного заповідника “Асканія-Нова” імені Ф.Е. Фальц-Фейна, заслуженим природоохоронцем Віктором Гавриленко.

Методист сектору екологічної пропаганди Людмила Татаренко та бібліотекар Наукової бібліотеки заповідника Олена Рижих коментували чудові світлини, надавали пояснення, закликали берегти неповторну красу рідного краю та поповнити когорту екскурсоводів, яка стане гарною школою для професійного та інтелектуального зростання у будь-якій сфері подальшої діяльності.

Учасники заходу ознайомилися також з іншими авторськими виданнями Віктора Гавриленка: фотоальбом “Асканія-Нова – поєднання краси таврійських степів і людського генія” та фотокалендар “Калейдоскоп асканійської природи”.

Старшокласники щиро вдячні співробітникам заповідника за чудовий і змістовний захід, який мав місце в конференц-залі, адже деякі серед запрошених побували там вперше, мали нагоду оглянути чудові світлини з історичного минулого рідного селища.

Залишити відповідь