Грозові збори

Заняття з техніки пішохідного туризму. Подолання навісної переправи

Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради з 22 по 26 червня 2020 року провів навчально-тренувальні збори для вихованців гуртків Центру. Збори проходили на території села Нова Тягинка Токарівської селищної ради Білозерського району. Захід пройшов з метою патріотичного виховання, покращення туристсько-спортивної підготовки, набуття навичок краєзнавчих дослідження, пропаганди здорового способу життя та бережного ставлення до навколишньої природи.

У зборах взяли участь п’ять груп Центру: три гуртки «Юні туристи-краєзнавці» (керівники Степанов А.А., Побіреська О.М., Лукасишена О.Р.) та два гуртки «Пішохідний туризм» (керівники Грабовська Л.С., Юзвак М.А.).

Дотримання протиепідемічних норм

Навчально-тренувальні збори проходили з дотриманням всіх протиепідемічних норм. Для забезпечення безпеки туристські групи стояли окремими таборами. Учасники жили в окремих палатках, кожного ранку проводився температурний скрінінг. Перед вживанням їжі та проведенням занять та конкурсів використовувались засоби індивідуальної гігієни.

В’язання конону

Програма заходу була дуже насиченою. Не дивлячись на пекуче літнє сонце, кожного дня, після пробудження гуртківці займались ранковою руханкою. Після сніданку юні туристи тренувались з техніки пішохідного туризму, в’язанні туристських вузлів та відпочивали на річці.

Під час обідньої перерви, у самий пекучий період дня, для дітей у затінку проводились турніри з шахів та шашок. У другій половині дня, юні туристи були зайняті активними іграми у волейбол та футбол. Ввечері на гуртківців чекали – краєзнавчі вікторини, конкурси та культурно-розважальна програма.

Інтелектуальний двобій

В кінці зборів пройшов конкурс «В’язання вузлів» та змагання з техніки пішохідного туризму. Найкращими серед гуртківців стали: Прокопчук Богдан, Головін Кирило, Запорожець Антон, Проштан Артем, Татарінова Ірина, Березанська Каріна, Прокопенко Ніка, Калниш Анна.

Справжнім випробуванням для туристів стала злива, яка сталася в середу (24 червня). Багато дітей вперше пережили сильний дощ в польових умовах. Під чітким керівництвом досвідчених педагогів, і завдяки надійному спорядженню діти після дощу вийшли з позитивними емоціями та впевненістю у власних силах.

Ранкова руханка

Мальовнича місцевість в заплаві річки Дніпро з її дивовижною природою зробили навчально-тренувальні збори по справжньому приємною подією. Діти активно знайомились з місцевими флорою та фауною. Окрасою заходу стало видовище польоту орла. Юні туристи бачили як благородний птах, володар степів літав на Дніпром немовби оглядаючи свої володіння.

Всі учасники залишились задоволені зборами, адже нові знайомства, нові враження та краса рідного краю нікого не залишать байдужим!

Переглянути фотозвіт

Залишити відповідь