Етнопаті у нашій хаті

Зима щедра на свята. Для вихованців гуртків комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради розпочалася довгоочікувана пора зимових канікул.

Саме тому для вихованців гуртків «Пішохідний туризм» (керівник Грабовська Л.С.) та «Джура» (керівник Побіреська О.М.) було проведено заняття в форматі українських вечорниць під назвою «Етнопаті у нашій хаті».

Заняття-гра було спрямоване на розширення та поглиблення знань дітей про традиції, звичаї та обряди українського народу. Під час розваг гуртківці мали змогу не лише познайомитися з українськими звичаями та традиціями, а стати активними учасниками цього дійства.

На початку заняття діти ознайомились з тлумаченням незвичного слова для старшокласників «Етнопаті». Наступний конкурс «Літери» , під час якого діти виконували роль «живих літер», рухаючись складали слова–відповіді.

Самим цікавим конкурсом був « Як кум в гості прийшов», під час якого хлопці вправно змагались у ліпленні вареників – головної страви святкового столу. Кожне паті завжди закінчується танцями.

І тому заняття закінчилось розважальним танцем «Одягни костюм». По завершені заняття діти отримали новорічні подарунки з передбаченнями на 2021 рік та позитивні емоції.

А головний результат – гуртківці не тільки поглибили знання про традиції українців, а й зуміли їх адаптувати на сучасний лад.

Залишити відповідь