Екскурсія історичними місцями

урочистка лінійка на Алеї героїв міста Херсонів

Вихованці КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, в рамках реалізації обласної комплексної програми з національно-патріотичного виховання «Дитина – громадянин – патріот Батьківщини» на 2016 – 2021 роки, здійснили екскурсію історичними місцями Херсонської області.

Мандрівка розпочалася на Алеї героїв міста Херсона. З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України була проведена урочиста лінійка. Під час якої діти ознайомились з фактами Іловайської трагедії 2014 року, вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти на знак подяки за мирне небо.

Юні туристи біля вежі Трубецького, с. Веселе

Першим екскурсійним об’єктом стала Вежа Трубецького у с. Веселе. Побудована в псевдо середньовічному стилі, вежа справила значне враження на гуртківців Центру. Цікавим завершенням огляду історичної пам’ятки було створення живого ланцюга навколо вежі.

Далі юні туристи відвідали м. Каховка. Екскурсію містом провів місцевий краєзнавець Зубков Віктор Анатолійович. Гуртківці дізналися багато цікавого з історії міста. Побували на місці, де протягом 17 років проводився міжнародний фестиваль «Таврійські ігри». Велику цікавість викликав «Козацький сквер», де знаходяться пам’ятники Івану Сірку та Богдану Ружинському. Діти дізнались багато цікавого про отаманів і рушили далі на південь старим козацьким шляхом.

Екскурсія в м. Каховка

Найяскравішою частиною подорожі стало відвідування біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф. Е. Фальц-Фейна. Під час екскурсії в дендропарку та зоопарку вихованці Центру ознайомились з рослинами та тваринами з Червоного списку МСОП, з Європейської червоної книги, з Червоної книги України. Захоплення викликала інформація про родину та самого засновника Фрідріха Фальц-Фейна.

Юні туристи на місці знаходження Олешківської Січі

Останнім акордом екскурсії стала запинка в м. Олешки. Юні туристи відвідали пам’ятні знаки на місці, де ймовірно знаходилась Олешківська Січ. Провівши цілий день в дорозі, стомившись, але сповнені незабутніх вражень юні туристи повернулись додому. Всі учасники мандрівки отримали безліч позитивних вражень і щиро дякують за можливість відвідати історичні місця рідного краю.

Повний фотозвіт про екскурсію дивиться на сторінці Центру в Facebook

Залишити відповідь