Туристське літо

археологічна експедиція

Традиційно, згідно з планом роботи Центру, влітку проходить зліт гуртківців Центру. В цьому році 140 вихованців на протязі двох днів, в лісі,  змагалися в спортивному орієнтуванні, туристській смузі перешкод, естафеті туристських навичок та краєзнавчій вікторині. Переможці отримали 75 грамот та медалей.

Збірні команди Центру з туризму та краєзнавства здійснили 7 навчально-тренувальних зборів з підготовки до 50-го Чемпіонату України з пішохідного туризму та ХІІІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців.

Незважаючи на те, що літо лише розпочалось, гуртківці здійснили 9 багатоденних походів, з них: 2 походи по Нижньому Дніпру, де подолали більше 70 км. кожен, 5 пішохідних та 2 велосипедних  походи по рідній Херсонщині та 1 по Олешківській пустелі.

Під час зборів та походів діти не тільки змагались, а також вдосконалювали свої туристські навички подолання рідних просторів, облаштування біваку, досліджували та насолоджувались краєвидами Херсонщини, робили археологічні та геологічні дослідження.

Літо триває. Попереду у гуртківців ще багато цікавих вражень від майбутніх мандрівок, походів, екскурсій,змагань та краєзнавчих експедицій!

Залишити відповідь