Сертифікати переможцям

Вихованці Центру – учасники ХІІ Всеукраїнської конференції “Мій рідний край, моя земля очима сучасників» кращі!

Вихованці краєзнавчих гуртків КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради з року в рік приймають активну участь у Всеукраїнських краєзнавчих конференціях, які проходять на протязі року і висвітлюють широкий спектр краєзнавчих досліджень.

Так, нещодавно, з 12 по 14 листопада 2021 року у місті Миколаєві пройшов ІІ (очний) етап ХІІ Всеукраїнської конференції “Мій рідний край, моя земля очима сучасників”.

Херсонську область в заочному та очному етапі конференції представляли 5 учасників в 3 секціях. В секції «Географічне краєзнавство та геологія» прийняли участь вихованки гуртка «Географія рідного краю» КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради Кульчицька Вікторія та Рачинська Євгенія (керівник Кульчицька Н.М.).

Секцію «Археологічне краєзнавство» представляли вихованці гуртка «Географія рідного краю» КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради Мачнєв Олексій та Андріянов Олександр (керівник Кульчицька Н.М.).

Захист робіт проходив 13 листопада на zoom платформі. Всі учасники отримали велике задоволення від спілкування між собою та щиро подякували організаторам за якісне суддівство та проведення онлайн-конференції.

За підсумками конференції юні краєзнавці Херсонщини отримали відповідні сертифікати, а пошуково-дослідницькі роботи опубліковані в збірнику кращих робіт ХІІ Всеукраїнської конференції “Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

Робота з геології «Широка Балка – геологічна пам’ятка України та Херсонщини», яку представляла Кульчицька Вікторія, потрапила до збірки кращих робіт, які були представлені на конференції, про що засвідчує відповідний сертифікат.

Вітаємо юних пошуковців!!!

Залишити відповідь