Пам’ятаємо. Перемагаємо

28 жовтня 2021 року – 77 річниця вигнання нацистських окупантів із України. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за звільнення України, та населення, яке постраждало від дій нацистських окупантів.

Вигнання нацистів з українських територій стало можливим завдяки масовій участі українців у лавах як Червоної армії, так і в партизанських загонах і структурах українського визвольного руху (ОУН та УПА).

Український вимір Другої світової війни – це боротьба на всіх фронтах і театрах воєнних дій: не тільки на Східному фронті, а й у лавах руху опору інших країн, арміях союзників, що воювали в Італії і Франції, на Далекому Сході та Тихоокеанському театрі воєнних дій.

Маємо пам’ятати усіх. Вихованці гуртка «Козацько-лицарський гарт» КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник Побіреська О.М.) напередодні Дня визволення України провели тематичне заняття гуртка на місці форсування Дніпра при звільненні міста Херсона у березні 1944 року.

Про історичні факти визволення вихованці ознайомились на занятті, а вшанувати історичні події вирішили саме біля стели в с. Антонівка, де воїни 295-стрілкової дивізії, в числі яких були і херсонці, визволяли наше місто.

Ніхто не забутий! Ні що не забуте!

Слава Україні! Героям Слава !!!

Залишити відповідь