Обласний онлайн-семінар координаторів гри Джура

виступ Лариси Хабрат – директора КЗ ЦТКТУМ ХОР

18 березня 2021 року комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів обласний онлайн-семінар координаторів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та відповідальних за проведення І етапу Гри в територіальних громадах області.

У семінарі взяли участь 65 педагогічних працівників з 26 територіальних громад області.

З актуальною інформацією щодо організації гри відповідно до карантинних вимог виступила головний спеціаліст відділу позашкільної та спеціальної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Румянцева Ю.А.

виступ Миколи Руденка

 Директор комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради» Хабрат Л.Г. ознайомила учасників семінару зі станом військово-патріотичної роботи в закладах освіти області у 2020 році.

Завідувач військово-патріотичного відділу Руденко М.М. та методисти Юзвак М.А., Кузьміч Я.Я. ознайомили з нормативно-правовою базою проведення гри «Джура» у 2020-2021 навчальному році та поділились досвідом проведення змагань і конкурсів Гри.

У форматі zoom-конференції учасники семінару задавали питання і отримали відповіді та поради щодо організації Гри в територіальних громадах області.

Залишити відповідь