Мандруємо, пізнаємо, досліджуємо

гуртківці Центру 28 червня 2021 року приймають участь у святкуваннях до Дня Конституції України

Вихованці гуртків КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради активно проводять літні канікули. Подорожуючи, ми пізнаємо себе, свій рідний край, вчимося цінити і любити свою рідну Україну. З року в рік вихованці нашого Центру успішно долають пішохідні, водні та інші туристські маршрути. Кращі маршрути походів, експедицій приймають участь в обласних та Всеукраїнських етапах змагань з туристських спортивних походів та Всеукраїнському конкурсі на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край».

За неповні три місяці літа 2021 вихованці Центру здійснили 18 походів (250 учасників). Подорожували Українськими Карпатами, підкорювали сухопутні та водні простори Херсонської області. За цей час були проведені пішохідні (9), велосипедні (2) та водні (7) походи різного ступеня складності, загальна довжина яких склала більше 1300 км.

Туристи Центру на Говерлі

Для вихованців гуртків військово-патріотичного напряму важливою подією стала участь гуртківців КЗ ЦТКТУМ ХОР 28 червня 2021 року в урочистостях до Дня Конституції України на території пам’ятки історії національного значення «Кам’янська Січ». 73 гуртківців з різних ОТГ Херсонської області показали свої вміння та навички та привітали гостей.

Активним літо видалось і для наших туристів-спортсменів, орієнтувальників та краєзнавців. В липні місяці збірна команди Херсонщини взяла участь у 50-му Чемпіонаті України серед юнаків з пішохідного туризму. Орієнтувальники змагалися на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, який проходив у Харківській області та вибороли – І та ІІ місця.

Команда Центру взяла участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування, присвячених пам’яті Леоніда Фельдмана, що проходили паралельно із чемпіонатом, де завоювали медалі за І, ІІ, ІІІ місця.

Водними просторами Херсонщини

Не залишились без перемог і юні краєзнавці, які представляли збірну команду Херсонської області на ХІІІ Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців у Закарпатській області, присвячений 30-й річниці Незалежності України, та вибороли перше місце в конкурсі «Творчі майстерні» (номінація «Екологічне краєзнавство») та візитівка команди (номінація «Кращий бренд регіону»).

Незабутні враження, позитивні емоції, чудовий настрій надовго залишаться в пам’яті мандрівників.

Залишити відповідь