Джура-Поліцейський

Директор КЗ ЦТКТУМ ХОР, Лариса Хабрат вручає подяку начальнику ГУНП в Херсонській області Олександру Прокудіну

До Дня захисників та захисниць України комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради спільно з Головним управлінням Національної поліції в Херсонській області провів військово-патріотичний вишкіл «Джура-Поліцейський».

Протягом трьох днів гуртківців проходили військово-спортивну та туристську підготовку з таких видів: проходження воєнізованої смуги перешкод, стрільба з пневматичної гвинтівки, розбирання та збирання АКМ, стройова підготовка, перетягування линви, надання долікарської допомоги.

Програма заходу була досить насиченою: показові виступи поліцейських спецпризначенців «КОРД», кінологів та їх чотирилапих підопічних, майстер-класи з прийомів рукопашного бою та самозахисту, а також домедичної допомоги. На 4 локаціях кожна дитина отримала практичні навички оборони, поводження зі зброєю та вибухонебезпечними предметами. Крім того, поліцейські продемонстрували виставку сучасного озброєння та екіпіровку різних підрозділів поліції, які використовуються під час проведення спецоперацій, а фахівці-вибухотехніки попередили молодь про небезпеку, яку несуть вибухонебезпечні предмети.

нагороди від ГУНП в Херсонській області

Діти мали змогу відчути себе справжніми поліцейськими, примірявши бронежилети, захисні каски, і посидіти за кермом службового автомобіля. А для тих, хто планує у майбутньому пов’язати своє життя з правоохоронними органами, поліцейські підготували яскраві наочні матеріали про умови вступу до вищих закладів освіти системи МВС. Незабутні враження справив виступ оркестру Головного управління Національної поліції в Херсонській області на урочистому закритті вишколу.

Висловлюємо щиру подяку полковнику поліції Прокудіну Олександру Сергійовичу, начальнику ГУНП в Херсонській області та в його особі всім підрозділам управління, працівники яких брали участь та забезпечили високий рівень проведення заходу.

ФОТОЗВІТ ЗАХОДУ

Залишити відповідь