Джура крокує Херсонщиною

учасники вишколу

18 листопада 2021 року комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради з метою національно-патріотичного та духовного виховання молоді на ідеях козацьких традицій, провів військово-спортивний вишкіл «Юні джури та поліція – одна родина» для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Цей захід відбувся завдяки підписанню меморандумів між комунальним закладом «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» та комунальним закладом Херсонської обласної ради «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей», головним управлінням Національної поліції в Херсонській області та громадською організацією «Козацьке товариство «Херсонська січ».

урочисте відкриття вишколу

Дітлахам розповіли як себе вести у походах, ознайомили з особливостями туристського побуту та що робити, якщо десь ненароком заблукали. Кожен із дітей отримав можливість посидіти за кермом справжнього поліцейського автомобіля, оволодіти технікою перетягування канату та навиками подолання навісних переправ. Під час вишколу маленькі джури змагалися в туристській естафеті та перетягуванні линви.

До заходу долучились організації ТМ “Ансерглоб” (Ольга Загребельна), Міжнародною місія “Агапє” (Ольга Проніна), Добродія-Херсон (Вікторія Гавренкова), для яких не байдуже майбутнє дітей та які порадували вихованців закладу подарунками.

По завершенню вишколу діти залюбки поласували козацьким кулішем, який приготували козаки з козацького товариства “Херсонській січ» та отримали від гостей солодощі, а найголовніше – чудовий настрій, незабутні враження, про що свідчили палаючі радістю очі дітей.Вирішено, що діти які опинились в скрутних життєвих обставинах будуть мати змогу навчатися туристським, військово–спортивним навичкам у гуртку Центру, а такі заходи будуть проводитися кожний квартал.

ФОТОЗВІТ

Залишити відповідь