В гостях у рятувальників

гуртківці Центру у рятувальників

Цікаво і пізнавально відбуваються практичні заняття для гуртківців КЗ “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради. Так для вихованців гуртків “Географічне краєзнавство” (керівник Кульчицька Н.М.) та “Юні туристи-краєзнавці” (керівник Кульчицький О.Є.) було проведено практичне заняття на базі аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області.

Метою заняття було знайомство з однією з найскладніших і найнебезпечніших професій, роботою працівників служби порятунку, правилами пожежної безпеки, способами гасіння пожежі, транспортом спеціального призначення. Під час заняття співробітники рятувального загону показали дітям службові приміщення аварійно-рятувальної частини, техніку, предмети бойового одягу.

Великий інтерес учнів викликала пожежна машина МНС, в якій, окрім пожежного обладнання, є все необхідне для порятунку людей з різних надзвичайних ситуацій. Екскурсія до аварійно-рятувальної частини викликала у вихованців великий інтерес. Діти розглянули і приміряли на себе шоломи і роби пожежних, посиділи в пожежній машині. Залишилося глибоке уявлення про нелегку професію пожежних, і потребу їх діяльності в повсякденному житті при надзвичайних ситуаціях.

Діти подякували за таку цікаву екскурсію та повернулися до своїх навчальних закладів з почуттям поваги та гордості до праці пожежника-рятівника, а головне – кожен ще раз переконався: «Вогонь – це небезпечно».Такі зустрічі дітей з рятівниками є найважливішою складовою у процесі навчання дітей основам пожежобезпечної поведінки. Чим раніше починається подібна виховна робота, тим менше ймовірність того, що ці діти в майбутньому стануть винуватцями пожеж.

Живе спілкування з рятувальниками викликає у дітей великий емоційний відгук, а яскраві враження від екскурсії залишаються в пам’яті на довгі роки.

ФОТОЗВІТ ЗАХОДУ

Залишити відповідь