Відкриті двері

День відкритих дверей 2021

Традиційно в вересні місяці комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відкриває двері для дітей, хто хоче подорожувати, вивчати історію рідного краю та цікаво відпочивати – майбутніх туристів, краєзнавців, юних Джур на «День відкритих дверей».

Цей рік не став винятком, 16 вересня 100 гуртківців, які цього річ обрали гуртки Центру, відвідали КЗ ЦТКТУМ ХОР. 

Нові вихованці Центру під час екскурсії закладом познайомились з його історією та досягненнями гуртківців. Директор Центру Хабрат Лариса Григорівна привітала майбутніх гуртківців та побажала їм здоров’я,  творчого натхнення в оволодінні нових та цікавих навичок, які вони набудуть під час занять, тренувань  та змагань.

майбутні чемпіони

В цьому році Центр разом з Головним управлінням Національної поліції в Херсонській області заключили меморандум про співпрацю та першими в Україні відкрили гуртки «Джура – поліцейський». Тож наші майбутні вихованці, займаючись у гуртках, не лише з користю для здоров’я проводить час, але і зможуть опанувати перші кроки до майбутньої професії. Про професію поліцейського юним вихованцям розповіла наша гостя, представник ювенальної поліції Юлія Мартинова.

Керівники гуртків та досвідчені вихованці Центру підготували для новачків цікаві локації вздовж проспекту Ушакова, вулиці Дунайської флотилії та на подвір’ї Центру, з цікавим завданнями та випробуваннями. Діти з завзятістю виконували вправи на різних майданчиках – на туристичному: долали смугу перешкод та спробували орієнтуватися; на краєзнавчому майданчику розв’язували цікаві завдання та кросворди; на військовому майданчику – познайомилися з історією зброї та вчилися збірці і розбірці автомата. Весело для вихованців пройшла естафета туристських навичок, де діти спробували укладати рюкзак та встановлювати намети.

Попереду заняття у гуртках де будуть опановуватися нові знання та навички і в майбутньому (віримо) вихованці достойно представлятимуть Херсонщину на змаганнях різного рівня.

Бажаємо юним туристам, краєзнавцям, джурам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих та надійних друзів! Нових відкриттів і вражень. 

Більше фото на сторінці Центру в Facebook!

Залишити відповідь