Велич та краса водоспадів Івано-Франківщини

З 27 червня по 05 липня вихованці гуртка «Джура» (керівник Побіреська О.М.) комунального закладу «Центр туристське-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради здійснили експедицію з історичного краєзнавства водоспадами Івано-Франківщини, метою якої було ознайомитись з історією водоспадів.

Дітей вразила не тільки краса водоспадів, а й незвична міць цього дива природи, яку не звикли бачити діти нашого регіону. Водоспади, як люди – кожен унікальний і неповторний, зі своїм характером і власною красою. Тому вихованці не тільки бачили популярні водоспади, а й мали змогу порівнювати їх.

Водоспади в Карпатах — це щось неймовірне. Манявський вражає своєю могутністю, Бухтівецький – своєю красою, Крапельковий – своєю затишністю, водоспад Дівочі сльози – маленький, але з цікавою історією, водоспад  Пробій – своїм напором

Під час експедиції вихованці відвідали також  Манявський Скит, визначний осередок духовності, культури і мистецтва України .

В місцевому музеї етнографії та екології Карпатського краю міста Яремче ознайомились не тільки з історією міста, а й з творами місцевих художників, які залюбки представляють картини водоспадів.

міць водної стихії

Єдине, що трішки псувало настрій – погода. Для нас – жителів Півдня України було моторошно не тільки дивитись на всі зміни клімату, а й відчути на собі всю силу води, адже інколи доводилось переходити струмки вбрід по коліна.

Краса карпатських водоспадів гідна того, щоб заради неї вирушати у подорожі. Вихованці залишились задоволені експедицією і отримали позитивні враження.

Залишити відповідь