Гірські перемоги

команда Центру призери Чемпіонату України з гірського туризму, о. Хортиця, 2021 рік

10–13 вересня 2021 року м. Запоріжжя, на скелях о. Хортиця відбувся Чемпіонат України зі спортивного туризму (гірський туризм) серед юнаків.Команду Херсонської області на змаганнях представляла команда вихованців гуртків КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у складі:

Мальованої Олександри

Тренери-представники команди: Плохенко Андрій, Степанов Антон, Добросінський Андрій.

Не дивлячись на складність та незвичність гірської дистанції для жителів рівнинної Херсонщини, команда КЗ ЦТКТУМ ХОР виступила дуже достойна. У особистих змаганнях «Гірські Перешкоди» серед дівчат Яблуновська Марія виборола друге місце, а Вишемирська Юлія стала третьою.

команда до старту готова

Високі результати дівчати та всіх членів команди області дозволили Центру вибороти бронзу (3-є місце) у особисто-командних змаганнях дистанції «Гірські Перешкоди».

Вітаємо наших спортсменів з перемогами та бажаємо успіхів у наступних стартах )))